2022 Greene County Fair

Fair Results Back

Viewing records 901-950 of 1126
Results last updated at: 08/10/2022 11:36 PM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
Sheep / Sheep Showmanship / Junior age (8-10)
54 Neville, Bella 1952 4th Greene Farmyard Critters
115 Day, Sidney 2059 3rd Greene Prime Producers
52 Nelson , Justice 2383 2nd Greene Farmyard Critters
10 Eavers, Annabell 3015 1st Greene
Sheep / Sheep Showmanship / Senior age (14-over)
12 Fannin, Brooklyn 363 4th Greene Prime Producers
58 Gannon, Gunnar 849 3rd Greene Kreative Kids
30 Harlow, Elizabeth 1289 5th Greene Show Time
31 Harlow, Karlie 1293 2nd Greene Show Time
46 Oberschlake, Marshall 1622 1st Greene Husky Hustlers
39 Spracklen, Noah 2001 1st Greene Next Generation
37 Spracklen, Ernie 2010 1st Overall Sheep Showmanship Greene Next Generation
44 Oberschlake, Gracie 2137 2nd Greene Husky Hustlers
57 Fermier, Aidan 2155 5th Greene T-Birds
60 Travis, Frankie 2202 4th Greene Jamestown Jr Farmers
33 Magulac, Braxon 2455 3rd Greene Show Time
48 Mick, Edward 2456 4th Greene Show Time
51 Moore, Trevor 2499 2nd Greene Prime Producers
49 Miller, Connor 3017 2nd Greene
14 Kosins, Eli 3018 1st Greene
6 Casey, Makenzie 3020 3rd Greene
7 Casey, Victoria 3024 2nd Greene
Swine / General swine judging / 1 Junior (8-10)
25 Evoniuk, Riley 2926 1st Greene
73 Stewart, Kellen 2927 2nd Greene
81 Jacobs, Jarrod 2928 3rd Greene
83 Mossing, Catherine 2929 4th Greene
74 Stewart, Xander 2930 5th Greene
Swine / General swine judging / 2 Intermediate (11-13)
89 Barron, Gracie 2920 1st Greene
106 Hawkins, Bailey 2921 2nd Greene
85 Mossing, William 2922 3rd Greene
145 Miller, Alyssa 2923 4th Greene
312 Leaming, Reese 2925 5th Greene
Swine / General swine judging / 3 Senior (14-18)
65 Moore, Eva 2912 1st Greene
2 Warner, Taylor 2913 2nd Greene
70 Saunders, Reagan 2914 2nd Greene
88 Barron, David 2915 3rd Greene
112 Ankeney, Rylee 2917 3rd Greene
32 Horney, Ciara 2918 4th Greene
235 Holm, Emma 2919 5th Greene
Swine / Market Swine / Market Barrow
131 Davis, Landon 78 1st Division 2 Grand Champion Greene Ross Champs
133 Fleck, Julia 82 5th Greene T-Birds
134 Fleck, Lauren 84 3rd Greene T-Birds
99 Terrill, Landen 141 1st Greene Show Time
99 Terrill, Landen 142 5th Greene Show Time
100 Cline, Adam 148 1st Division 3 Reserve Champion, Overall Reserve Champion Barrow Market Hog Greene Show Time
100 Cline, Adam 148 2nd Division 3 Reserve Champion, Overall Reserve Champion Barrow Market Hog Greene Show Time
156 Thompson, Hailey 160 4th Greene Farmyard Critters
197 Schwartzkopf, Blake 580 4th Greene Creative Christian Clovers
203 Church, Caden 620 2nd Greene Farmers and Friends
213 Atley, Tate 709 4th Greene T-Birds
2 Warner, Taylor 922 5th Greene Prime Producers